Společnost

Historie:

WORLD. BUSINESS. FINANCE. STUDIO, s.r.o.      

W.B.F. STUDIO, s.r.o. byla založena v roce 1999 jako obchodní společnost s hlavním zaměřením na design a zušlechťování sklářských výrobků dekoračními technikami a export těchto výrobků na zahraniční trhy.

Současnost:

K dekorování sklářských výrobků - kalíšků, odlivek, váz, mís, lahví, džbánů, aj… používáme tradiční ruční i moderní dekorační techniky - pantograph, diaryt, pískování, broušení, malování barvami, zlatem, platinou, vysokým smaltem, aj.. Po procesu malování jsou barvy a drahé kovy vypalovány na sklo v peci při teplotě cca 600 °C.

Výrobky dekorujeme i v kombinaci těchto dekoračních technik. Se zákazníky aktivně spolupracujeme i na realizaci jejich vlastních návrhů dekorací. Naše výrobky mají u zákazníků vysoké hodnocení kvality na preciznost dekoračního zušlechtění.

Produkci hutní výroby solitérních kusů a kalíškoviny z křišťálu dále zušlechťujeme podobnými dekoračními technikami jako polotovary z produkce sododraselného skla.

Všechny výrobky, které jsou v naší nabídce, splňují normy EU a hygienické normy. Pro zákazníky zajišťujeme komplexní servis od poptávky, výroby vzorků, realizaci výroby,…po expedici.   

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím